Peyzaj ‘ da Rulo Çim

Peyzaj ve Rulo Çim

Peyzaj , doğal yollarla oluşmuş veya insanlar tarafından belli bir yöntem ve  metotlar ile  ortaya konan  alan çalışmalarına denmektedir. Çevre düzenlemesi , ağaç dikimi gibi ortamı doğal ve kullanışlı düzeltecek olan işlemlerin genel adına da ayrıca peyzaj denmektedir. Bu yazımızda sizlere peyzaj ve rulo çim alakasından bahsedeceğiz.

Rulo çim peyzajın neredeyse %70 ‘ini kapsar. Şöyle ki ; rulo çim toprak zeminleri tamamen örterek doğal bir görüntü sağladığı için metrekareye oranla diğer peyzaj ürünlerine göre daha fazla katılım  sağlar. Neredeyse çim yayılmadan toprakla herhangi bir peyzaj işi kendini pek ala göstermeyebilir. Yeşil bir örtünün yerde dikkat çekmesi gayet etkilidir ve yerindedir. O yüzden peyzajın bir numaralı ürününe hazır rulo çimi yazabiliriz.

Müşteri kitlemiz genel itibarı ile peyzaj işi yapmakta olan mimarlar , mühendisler , bahçıvanlar , çiçekçiler gibi meslek guruplarından oluşur. Ayrıca metaahitlik ve bina inşaatı ile uğraşan iş gurupları da çevre düzenlemesi adına rulo çim ürünlerimizi tercih etmektedir.

 

Son yıllarda artan inşaat sektörü ivmesi beraberinde peyzajıda getirdi. Peyzaj çimsiz olmadığı gibi devamında bir çok süs bitkisinide sektörde harekete geçirdi. Ürünlerimiz bir çok peyzaj firması tarafından tercih edilerek beğeni toplamaya devam etmektedir.. Eğer bir perakende müşteri iseniz ürünlerimizi gönül rahatlığı ile satın alabilirsiniz. Eğer toptancı bir firma iseniz sizinle uzun yıllar çalışacağız demektir. Ürünlerimizin çokça kullanıldığı bazı peyzaj firmaları görselleri için tıklayınız.

Ayrıca İletişim bölümüne direkt ulaşabileceğiniz link için tıklayınız.

Ürünlerimizin Kullanıldığı Bazı Peyzaj Çalışmaları İçin Tıklayınız