Karacabey ‘ den Rulo Çim Sevklerine Devam

RULO KALİTESİ YÜKSEK , SIK DOKU VE KOYU YEŞİL

Ürünlerimizi soğuk havalara aldırmadan sevk etmeye devam ediyoruz. Hazır rulo çim kalitemizi göstermek için aşağıda sizlere fotoğraf sunduk. Firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz.

Çanakkale Hazır Rulo Çim

Çanakkale ‘ de bir çok müşteriye cevap veren firmamız , bölgeye uygun iklimde rulo çim üretmektedir.

Asıl önemli olan Çanakkale ‘ ye hazır rulo çimler nasıl gönderilir? 

İşte burası önemlidir. Çünkü bazı müşterilerimizin hazır rulo çim ihtiyacı azdır. Nakliye edilmesi bakımından aşırı fiyatlara maruz kalabilir. Biz bu işin formülünü bir kaç müşteriyi birleştirmekle bulduk. Örneğin bir kamyon çim 500 metrekare eder. Biz ise bazen bir kamyon çimi 4 ile 8 müşteriye ulaştırabiliyoruz. Siparişinizin azlığı size dert olmaktan  böylece çıkar. O yüzden sipariş miktarınızı küçümsemeden iletişim bölümünden bilgi alarak daha detaya inebilirsiniz. Çanakkale müşterimize ait bir görsel aşağıda mevcuttur.

Bandırma Hazır Rulo Çim

Bandırma ‘ ya nakliye  avantajı…

Firmamız , Bandırma ‘ da hazır rulo çim sevkine , arazi yakınlığı sebebiyle ucuz nakliye avantajı sağlamaktadır. Nakliye bilgisi için iletişim bölümünden telefon açarak bilgi alabilirsiniz. Ayrıca arazilerimize bekleriz. Size üretim alanlarını gezdirebilir ve ürünleri canlı görmenizi sağlayabiliriz. Örneğin bir pazar gününü çim tarlası gezmek için ayırabilirsiniz. 

İstanbul Hazır Rulo Çim

Bursa ‘ dan İstanbul ‘ a Kolay Nakliye İmkanı…

İstanbul ‘ a gönderdiğimiz rulo hazır çimler genelde peyzaj firmaları tarafından alınmaktadır. Kaliteli ürünle hizmet eden firmalar toptan siparişler verir. Hazır rulo çimlerimiz hafif , sık doku da ve koyu yeşildir. Bu özellikler önemlidir.Çünkü yayım işçiliğine ve zamana kolaylık sağlar. Ne kadar pratik olursa o kadar iyi olur. Ayrıca bir kamyona fazla  ürün yükleyebiliriz. Bu da nakliye ücretini avantajlı hale getirir. İstanbul ‘ hazır rulo çim alırken nakliye araçlarının güzergahı hakkında bilgi veriniz. Bazen kamyon veya tırların alınmadığı zamanlar olabiliyor. Hatta bazı ilçelerde hafriyat yasağı önemlidir. Zira bunları siz bilirsiniz ve özen gösteriniz. Size araziden bir kaç fotoğraf ekledik.

Hazır Çim Rulo Kalitesi

Hazır Çimde Rulo Kalitesi Önemlidir.

Bir çok site için inşaat firmaları bizi tercih etmektedir. Çünkü  hazır rulo çim ürünlerimiz işçilikte kolaylık sağlamaktadır. Size aşağıda ürünün rulo kalitesini gösteren bir  görsel hazırladık.