BASINDA BİZ

Karacabey Rulo Çim Çanakkale Tarım Fuarının İlgi Odağı Oldu

 Çanakkale ‘ de rulo çim hizmeti vermekte olan firmamız Karacabey Rulo Çim , Mayıs Ayı sonunda gerçekleşen tarım fuarına Çanakkalede rulo çim taleplerine cevap vermek için bulundu.

beyçim

Fuar alanında üretmiş olduğu çimleri sergileyen Karacabey Rulo Çim , en yoğun ilgi gören işletmelerden biri oldu. Rulo çimlerin yeşilliği ve sık dokusu katılımcıların ilgisini çekerken ortaya bir çok renkli görüntü çıktı. 

Karacabey Rulo Çim tam olarak ne yapıyor ?

Yeşil alan oluşturma konusunda toprak ve çimi malzeme eden firma yetkilisi rulo çim üretimi için şunları söyledi.
” müşterilerin beğenisine sunmak için çim tohumlarımızı  en az 8 ay önceden toprağa atıyoruz. Bu süre zarfında çimlerin kökleşmesini ve çoğalmasını sağlıyoruz. Kökleşen ve sık dokuya sahip olan çimleri makinelerimiz topraktan ayırıyor ve rulo haline getiriyoruz.Sonra  arazilerimizden  nakliye ile ülkemizin her yerine sevk ediyoruz.”dedi. ” Ayrıca Çanakkale rulo çim için uygun bir iklimde yer almaktadır.Neredeyse yılın 10 ayı uygulanabilir ” diye belirten firma yetkilisi Çanakkale ‘ den İzmir ‘ e kadar sevk ağlarının olduğunu belirtti. 
 
 

Karacabey Rulo Çim Sezona Hazır.

 
Baharın gelişiyle bahçelerde hazırlıkların başlaması hızlandı. Karacabey Rulo Çim ise her yıl olduğu gibi bu yılda Erdek, Bandırma, Bursa gibi gerek yerleşim yeri merkezlerine gerek ise sahile kıyısı bulunan adreslere ürettiği rulo çimleri göndermeye başladı.

Rulo çim baharın ve yazın gelmesiyle satışa sunulur. Bir çok villa, park veya bahçe v.b. toprak alanı aniden ve güvenli bir şekilde yeşile kavuşturur. Bir gün öncesinde sadece topraktan ibaret olan kısım , bir sonra ki güne yemyeşil devreder.
Karacabey Rulo Çim aynı zamanda Karacabey Ovası ` nın verimli topraklarında üretim yapar.Ürettiği rulo çimleri Türkiye ` nin her bölgesine gönderen üretici bir firmadır.
Karacabey Rulo Çim firma yetkilisi  konuyla ilgili şunları söyledi ;
“Rulo çim kısa sürede  uzun vadeli şekilde  toprak alanları çözüme kavuşturacak bir yöntemdir. Firmamız rulo çimin üreticisidir ve profesyoneldir.. Bahar aylarını iyi değerlendirmeli ve toprağımızı güzel hazırlamalıyız.” dedi.


KaracaBey Rulo Çim

Bey Rulo Çim Firma Fotoğrafı

Karacabey Rulo Çim Hakkımızda

Bursada hazır çim diğer bir deyişle bursada hazır rulo çim üretimi ve bursada rulo çim satışı konularında uzmanlaşmış olan firmamız bey rulo çim 2015 yılında kurulmuştur. Bursa hazır rulo çim bursada süs bitkileri ve hazır çim üretimi dendiğinde akla gelen firmamız bey bursada çim rulo hazır çim sektörüne bir çok yenilik getirmiş, üretim ve ticaretinde elit bir türkiye firmasıdır.
Bey rulo çim, türkiye’nin muhtelif bölgelerine hitap eden , gerek perakende gerekse toptan satışlarla rulo çim taleplerine emniyetli ve hızlı şekilde cevap veren , ürün kullanım ve satış sonrası bilgilendirme de son derece tecrübeli bir firmadır.
Bursada kaliteli hazır çim üretimini karacabey ovası’nın verimli topraklarında yapan firmamız bey çim tesisleri dilediğinizde ziyaret edebileceğiniz  bir tesistir. ..
Barış erdinç tarafından 2011 de kurulan ve günümüze kadar müşteri memnuniyetini ön planda tutarak bursada hazır çim uygulamaları ile yaşanacak mekanlar ortaya çıkartarak, özellikle bursada bahçe düzenlemesi ve bursada peyzaj çalışmaları yaparak, ölü zeminlere adeta yeniden hayat vermektedir.
Bursada en hesaplı rulo çim ya da bursada kaliteli rulo çim üreten firmalar diye aratıldığında referanslar ve tavsiyeler bey çim adresinde buluşacaktır.
Yaşanır mekanlarda, sağlık ve huzur dolu günLer dileriz.


Karacabey Rulo Çim  kuruluşu olan Bey Peyzaj, baharın gelmesiyle şantiye alanları, fabrika…

bey-peyzaj-hasereyle-mucadeleye-basladi

Karacabey Rulo Çim kuruluşu olan Bey Peyzaj, baharın gelmesiyle şantiye alanları, fabrika çevreleri ve özel bahçelerde oluşan haşere, fare, yılan gibi sorunlara çözüm getirmeye başladı.

Özellikle havaların ısınmasıyla haşere ve yılanla mücadele  sezonunun başladığını belirten firma sahibi Barış Erdinç, “Bey Peyzaj olarak Bursa, Balıkesir, Çanakkale ‘ de hizmet veren firma Karacabey’de de haşere ve yılan gibi hayvanların çalışma alanlarında , fabrika çevrelerinde ki olumsuz etkilerine çözüm getiriyoruz. Mücadelenin kalıcı çözüm olmasına özen gösteren firma vadesi uzun etkilerle iş gütmektedir. Alan ve saha korumasının, haşerelerden uzaklaştırmanın yanı sıra insan sağlığına özen gösteren uygulamalar yapmaktadır.” dedi.

İşin kapsamı ve etkileri hakkında bilgi veren firma sahibi şunları söyledi ;

” Her baharın ve yazın başında olduğu gibi büyük alanlara sahip işletme ya da diğer alanlar haşere ve yılanla mücadelede kalıcı çözüm aramaktadır. Biz bu soruna yapmış olduğumuz uygulamayla çözüm sunabiliyoruz. Ayrıca zehir gibi ağır kimyasalları minimuma indirip insan sağlığını en risksiz seviyeye getiriyoruz. Ekip olarak başlattığımız çalışmalarda konuyla profesyonel bilgisi olan bir firmayız. İlçemizde büyük alanları bulunan ve böyle bir sıkıntıyı çözüme kavuşturduğumuz bir çok kuruluş mevcuttur.” dedi.

Bey Peyzaj, Tabaklar Mahallesi , Sadık Yılmaz Caddesi , Numara : 21 B-2 Karacabey adresinde faaliyet gösteriyor. Firmaya; 0543 676 09 38 ve (0224) 676 09 38 numaralı telefonlardan ulaşılabiliyor.

KARACABEYDE RULO ÇİM ÜRETİMİ

  •