BASINDA BİZ

karacabeyde rulo cim , karacabeyde hazir cim

BEY ÇİM Çanakkale Tarım Fuarı ‘ nın ilgi odağı oldu

beyçim

Rulo çim sektöründe çanakkalede rulo çim hizmeti veren Bey Rulo Çim geçtiğimiz hafta düzenlenen Çanakkale Tarım ve Hayvancılık Fuarına katıldı.27.05.2015 15:32

Fuar alanında üretmiş olduğu çimleri sergileyen Bey Çim en yoğun ilgi gören işletmelerden biri oldu.
Yeşil alan oluşturma konusunda toprak ve çimi malzeme eden firma üretim ve satış sonrası konularında ilgi toplarken fuar alanında renkli görüntüler yaşattı.
Bey Çim firma sahibi genç girişimci Barış ERDİNÇ fuar hakkında şunları söyledi :
” Çanakkale Tarım ve Hayvancılık fuarında toprakla ilgili hünerimizi Çanakkale ve çevre yerleşimlerden gelen ziyaretçilere sunduk. Çanakkale ‘ den İzmir ‘ e uzanan sahil şeridinde rulo çim üzerine bir çok talepler aldık. Ürettiğimiz rulo çimlerin bir çoğunu hemen oracıkta ön sözleşmeli satmış bulunduk. Çanakkale Tarım ve Hayvancılık Fuarının biz ve müşterilere kattığı verim tartışılmaz. ” dedi.
Rulo çim sektöründe körfeze hizmet vermeye devam eden Bey Çim Küçükkuyu , Altınoluk , Güre , Akçay , Edremit , Burhaniye , Gömeç , Ayvalık , Dikili ve İzmir ‘ e kadar rulo çim sevk etmeye  devam etmektedir. hazır rulo çim
Baharın gelişiyle bahçelerde hazırlıkların başlaması hızlandı. Bey Rulo Çim ise her yıl olduğu gibi bu yılda Erdek, Bandırma, Bursa gibi gerek yerleşim yeri merkezlerine gerek ise sahile kıyısı bulunan adreslere ürettiği rulo çimleri Bey Rulo Çim olarak uygulamaya başladı.
Rulo çim baharın ve yazın gelmesiyle bir çok otel, villa, park ve bahçe, kır düğün salonu, spor alan v.b. toprak alanı aniden ve güvenli bir şekilde yeşile kavuşturan kesim çözümdür. Bir gün öncesinde sadece topraktan ibaret olan kısım bir sonra ki güne yemyeşil devreder.
Bey rulo çim aynı zamanda Karacabey Ovası ` nın verimli topraklarında üretim yapan ve ürettiği rulo çimleri Türkiye` nin her bölgesine gönderen üretici bir firmadır.
Bey Rulo Çim firma sahibi Barış ERDİNÇ konuyla ilgili şunları söyledi ;
“Rulo çim uzun vadede toprak alanları çözüme kavuşturacak bir yöntemdir. Firmamız rulo çimin üreticisi olduğundan dolayı nasıl uygulanacağını profesyonel bir şekilde bilip sizlere gösterdiğiniz alanı yeşil bir şekilde teslim etmektedir. Bey rulo çim uygulama sonrası bilgilendirmede yapmaktadır.” dedi..

BEYRULOCİM.BURSAMPORT

Bey Rulo Çim Firma Fotoğrafı

QR Code

Hakkımızda
Bursada hazır çim diğer bir deyişle bursada hazır rulo çim üretimi ve bursada rulo çim satışı konularında uzmanlaşmış olan firmamız bey rulo çim 2011 yılında kurulmuştur. Bursa hazır rulo çim bursada süs bitkileri ve hazır çim üretimi dendiğinde akla gelen firmamız bey bursada çim rulo hazır çim sektörüne bir çok yenilik getirmiş, üretim ve ticaretinde elit bir türkiye firmasıdır.
Bey rulo çim, türkiye’nin muhtelif bölgelerine hitap eden , gerek perakende gerekse toptan satışlarla rulo çim taleplerine emniyetli ve hızlı şekilde cevap veren , ürün kullanım ve satış sonrası bilgilendirme de son derece tecrübeli bir firmadır.
Bursada kaliteli hazır çim üretimini karacabey ovası’nın verimli topraklarında yapan firmamız bey çim tesisleri dilediğinizde ziyaret edebileceğiniz  bir tesistir. ..
Barış erdinç tarafından 2011 de kurulan ve günümüze kadar müşteri memnuniyetini ön planda tutarak bursada hazır çim uygulamaları ile yaşanacak mekanlar ortaya çıkartarak, özellikle bursada bahçe düzenlemesi ve bursada peyzaj çalışmaları yaparak, ölü zeminlere adeta yeniden hayat vermektedir.
Bursada en hesaplı rulo çim ya da bursada kaliteli rulo çim üreten firmalar diye aratıldığında referanslar ve tavsiyeler bey çim adresinde buluşacaktır.
Yaşanır mekanlarda, sağlık ve huzur dolu günLer dileriz.hazır rulo çim

Karacabey kuruluşu olan Bey Peyzaj, baharın gelmesiyle şantiye alanları, fabrika…

bey-peyzaj-hasereyle-mucadeleye-basladi

Karacabey kuruluşu olan Bey Peyzaj, baharın gelmesiyle şantiye alanları, fabrika çevreleri ve özel bahçelerde oluşan haşere, fare, yılan gibi sorunlara çözüm getirmeye başladı.

Özellikle havaların ısınmasıyla haşere ve yılanla mücadele  sezonunun başladığını belirten firma sahibi Barış Erdinç, “Bey Peyzaj olarak Bursa, Balıkesir, Çanakkale ‘ de hizmet veren firma Karacabey’de de haşere ve yılan gibi hayvanların çalışma alanlarında , fabrika çevrelerinde ki olumsuz etkilerine çözüm getiriyoruz. Mücadelenin kalıcı çözüm olmasına özen gösteren firma vadesi uzun etkilerle iş gütmektedir. Alan ve saha korumasının, haşerelerden uzaklaştırmanın yanı sıra insan sağlığına özen gösteren uygulamalar yapmaktadır.” dedi.hazır rulo çim

İşin kapsamı ve etkileri hakkında bilgi veren firma sahibi Barış Erdinç şunları söyledi ;

” Her baharın ve yazın başında olduğu gibi büyük alanlara sahip işletme ya da diğer alanlar haşere ve yılanla mücadelede kalıcı çözüm aramaktadır. Biz bu soruna yapmış olduğumuz uygulamayla çözüm sunabiliyoruz. Ayrıca zehir gibi ağır kimyasalları minimuma indirip insan sağlığını en risksiz seviyeye getiriyoruz. Ekip olarak başlattığımız çalışmalarda konuyla profesyonel bilgisi olan bir firmayız. İlçemizde büyük alanları bulunan ve böyle bir sıkıntıyı çözüme kavuşturduğumuz bir çok kuruluş mevcuttur.” dedi.

Bey Peyzaj, Tabaklar Mahallesi , Sadık Yılmaz Caddesi , Numara : 21 B-2 Karacabey adresinde faaliyet gösteriyor. Firmaya; 0543 676 09 38 ve (0224) 676 09 38 numaralı telefonlardan ulaşılabiliyor.hazır rulo çim

 

KARACABEYDE RULO ÇİM ÜRETİMİ